کیسه فریزر

کیسه فریزر از زمان های قدیم برای بسته بندی  مواد غذایی و سایر ملزومات ، مورد استفاده عموم مردم قرار می گرفت. در گذشته انواع مختلفی از  کیسه فریزر وجود داشت که اغلب  نوع  برگی مورد استفاده بیشماری داشت که به صورت کیسه فریزر فله و کیسه فریزر بسته بندی شده تولید و عرضه عموم قرار می گرفت. بعد از افزایش تقاضا و تنوع برای مصرف کنندگان این محصول، در حال حاضر اکثر تولیدکنندگان کیسه فریزر، هم به صورت رولی و هم به صورت برگی در حال تولید می باشند.

کیسه فریزر های اتک در انواع مختلف و سایزها و بسته بندی های متنوع تولید و عرضه می شوند. وقتی صحبت از بسته بندی مواد غذایی منجمد می شود هیچ چیز بهتر از کیسه فریزر نیست . منظور همان کیسه پلاستیکی شفاف می باشد که بطور ویژه برای جلوگیری از آلوده شده گوشت ها و سایر غذاهایی که در فریزر نگهداری می شوند فرموله شده است .

کیسهفریزر

کیسه فریزر ، بهترین انتخاب برای نگهداری مواد غذائی

با قرار دادن مواد غذایی در کیسه های فریزر و سپس فشار دادن یا بیرون راندن هوا از کیسه ، قبل از بستن کیسه فریزر می توان از کهنه شدن یا خشک شدن سبزیجات ، تکه های گوشت و هر نوع مواد غذایی دیگری جلوگیری کرد .

نتیجه بکارگیری این محصول اتک این است که مواد غذایی که معمولا نمی توانستند بیش از چند روز در فریزر نگهداری شوند اکنون میتوانند هفته ها یا ماه ها نگهداری شوند.